Loading Events

« All Events

1.aprīlis – “Līvbērze PRO”

April 1 @ 17:00 - 20:00

Trešdien, 1. aprīlī plksten 17:00 tiks dots starts laivu ātruma sacensībām Bērzes upē no Līvbērzes ciema. Uzvarētāji tiks noteikti pēc tā, kurš ātrāk veiks 4.66 km garo pilnīgi taisno Bērzes upes posmu. Atļautā braukšanas ātruma ievērošanu kontrolēs vairāki automātiskie fotoradari un policijas laivu ekipāžas uz ūdens. Precīzi maksimālais pieļaujamais ātrums nav definēts, tas tiks noteikts pēc tā kā šķitīs vērtēšanas ekspertiem. Ņemot to vērā, fotoradara pakalpojumi būs iekļauti sacensību dalības maksā, lai ietaupītu papīru un citus resursus izsūtot soda naudas vēstules.

Pēc ātrumposma veikšanas pasākuma dalībnieki laivo vēl 4.6 km ārā Svētes upē līdz Atpūtas vietai pie Cimālēm. (Neliels ciemats aiz Jelgavas lidlauka)

Sacensību uzvarētāju vērtēšana notiks praktiski bez korupcijas un cenšoties ievērot atklātības principu, tomēr sacensību rīkotāji negarantē, ka vērtējums būs pilnībā godīgs. Uzvarētāju apbalvošana notiks brauciena noslēgumā pie ugunskura ar desiņām.. (Saule riet 20:03)

 

Maršruts Balticmaps.eu kartē šeit:>>

Priekšroka laivas numura izvēlē tiks dota pieredzējušiem un, ja tā var teikt, profesionāliem laivu braucējiem. Ekskluzīvākas skaitīsies laivas ar numuriem 1, 4 un 20. Protams, būs pieejama arī 13. laiva.

Dalības maksa ir 30  eiro no laivas, bet tā vēl var tikt precizēta. Laivā var atraties līdz 3 pieaugušajiem, ja vien kopējais svars nepārsniedz 210 kg, vai līdz 230 kg, ja katra atsevišķa dalībnieka svars ir līdz 77 kg. Dalības maksā ietilpst gan laiva, gan drošības veste un airis katram ekipāžas dalībniekam.

Bērzes upe pie Līvbērzes

Details

Date:
April 1
Time:
17:00 - 20:00

Organizer

Ozolaivas.lv
Phone:
+371 23 202 900
Email:
info@ozolaivas.lv
Website:
https://ozolaivas.lv

Venue

Līvbērze
Jelgavas iela
Līvbērze, Jelgavas novads LV-3014 Latvia
+ Google Map
Phone:
+371 63072441
Website:
http://www.jelgavasnovads.lv/lv/novads/pagasti/livberzes-pagasts/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.