Laivu noma un brauciena organizēšana UZŅĒMUMIEM

Ozolaivas ar laivu braucienu organizēšanu nodarbojas jau 3 gadus. No maija līdz septembrim palaižam upēs un ezeros vairāk kā 1000 cilvēkus. Piedāvājam nomāt līdz 30 trīsvietīgas kanoe laivas. Tikai, jāņem vērā, ka laivas ekipāžas kopējais svars nevar pārsniegt 210 kg. Tas nepieciešams lai laiva saglabātu pietiekamu stabilitāti braucējiem bez laivošanas pieredzes. Mūsu populārāko laivu braucienu video varat skatīt šeit: >>

Zvanot pa Ozo laivu nomas tālruni jums atbildēs Atis
Zvanot pa Ozo laivu nomas tālruni jums atbildēs Atis. Attēlā atpūtas brīdis uzpludinātā kūdras lauka krastā Lielajā Ķemeru tīrelī. Ja laivu braucienā rodas kādas ziepes, tad atbildīgais par to savāŗišanu ir Atis.
Dairis ir tas cilvēks, kas sagaidīs jūs krastā laivu brauciena noslēgumā. Daira pārziņā ir laivu transports un tehniskā apkope. Attēlā laivu braucienā Lielajā Ķemeru tīrelī.
Laivu horeogrāfija dīķī pie Jelgavas cietuma
Piedāvājam nomāt laivas un organizēt atpūtas braucienu jūsu uzņēmumam. Attēlā laivu horeogrāfija dīķī pie Jelgavas cietuma vasaras tūrisma sezonas atklāšanas pasākumā 2018. gada 5. maijā laivu braucienā no Platones krāces Jelgavā līdz Ozolniekiem.
Ozolaivas flote Dobelē 2017. gada 1. maijā
Mūsu rīcībā ir 30 trīsvietīgas kanoe laivas.  Attēlā Ozolaivu flote Dobelē gatavojoties laivu braucienam Bērzes upē 2017. gada 1. maijā. Pavasara laivošana Bērzes upē nu jau ir kļuvusi par tradīciju. Bērze ir Zemgales Amata, tikai nedaudz maigāka un kļūdas piedodošāka.

 


2017. gada sezonas spilgtākie brīži

1. maijs, Bērzes upe Dobelē. 27 laivas
1. maijs, Bērzes upe Dobelē pie Dobeles Livonijas ordeņpils pilsdrupām.
13. jūnijs, koru eirovīzijas dalībnieku brīvā laika pavadīšanas klipa filmēšana Jelgavā
13. jūnijs, Koru Eirovīzijas dalībnieku brīvā laika pavadīšanas klipa filmēšana Jelgavā, Lielupē.
"Kanclers" un Ozo laivas Mūsas krastā Bauskā 2017. gada 8. jūlijā
“Kanclers” un Ozo laivas Mūsas krastā Bauskā 2017. gada 8. jūlijā
15. jūlijs, Ozolnieku airēšanas maratons apkārt Ozolniekiem un Jelgavas pilsētai: 42,195 km
15. jūlijs, Ozolnieku airēšanas maratons apkārt Ozolniekiem un Jelgavas pilsētai: 42,195 km.

 

22. jūlijs, Ozolnieku novada svētki, 32 laivas
22. jūlijs, Ozolnieku novada svētki, uguns priekšnesuma vērošana no ūdens Ozolnieku ezerā.

 

3. septembris Bezmaksas laivu brauciens projekta “Slimību profilakses un veselības veicināšanas pasākumi Ozolnieku novadā” (Projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/066) ietvaros, 26 laivas
3. septembris, Bezmaksas laivu brauciens Misas upē posmā Dalbe – Cena – Ozolnieki projekta “Slimību profilakses un veselības veicināšanas pasākumi Ozolnieku novadā” (Projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/066) ietvaros, 26 laivas.

 

Staro Rīga festivālam sapostās laivas 2017. gada 18. novembrī
Staro Rīga festivālam sapostās laivas 2017. gada 18. novembrī pēc salūta vērošanas laivu brauciena Rīgas pilsētas kanālā.