fbpx

Par mums

Ozolaivas ir viens no vadošajiem laivu nomas un laivu braucienu organizatoriem Zemgalē un pierīgā. Ar laivu nomu un organizēšanu nodarbojamies jau 6 gadus un sezonā laivās palaižam vairāk nekā 1600 cilvēku. Organizējam regulārus laivu braucienus Lielajā Ķemeru tīrelī, Lielupē, Misā, Smārdes purvā, Iecavā, Bērzē, Gaujā (posmā Ādaži – Gaujas ieteka jūrā), kur aicināts piedalīties ikviens. Kā arī organizējam individuālus pasākumus līdz 150 personām, atkarībā no Jūsu vēlmēm (minimālais skaits/summa individuālajam braucienam 6 laivas vai 210 eiro). Laivu braucienos nodrošinām pilnu servisu, Jūsu uzdevums ir ierasties norādītajā vietā un laikā, un izbaudīt piedzīvojumu laivā! Mūsu rīcībā ir 52 dažāda izmēra kanoe laivas ar nestspēju līdz 180kg, 240kg un 300kg. Ar mūsu organizētajiem braucieniem var iepazīties mājaslapas sadaļā “Kalendārs”, bet par individuālajiem (koorporatīvajiem vai draugu un ģimenes lokā) braucieniem sazināties rakstot uz info@ozolaivas.lv vai zvanot +371 23202900

Ozolaivas komanda

Mārcis Laidiņš

Uzņēmuma dibinātājs un īpašnieks. Mārcim mīlestība uz airēšanu ir jau kopš bērnības, kad tēta ietekmē sāka nodarboties ar airēšanas slalomu, savulaik vairākkārt ir piedalījies Eiropas un Pasaules kausa posmos airēšanas slalomā. Mārcis ir patiess dažādu airēšanas veidu entuziasts un vienmēr priecājas atrasties uz ūdens.

Kārlis Rušmanis

Projektu vadītājs, plāno, lai pareizās laivas pareizajā laikā dodas uz īsto laivošanas vietu, šad tad variet sastapt arī pavadošajā laivā. Kārlis kopš pusaudžu gadiem nodarbojies ar kanoe airēšanu, izcīnījis dažādas medaļas Latvijas čempionātos. Kārlis spēj saglabāt mieru pat vissarežģītākajās situācijās.

Elīna Ēdole

Projektu vadītāja, uzņēmuma neredzamā persona, kas atbild uz zvaniem un e-pastiem, viņas pārziņā ir arī sociālie tīkli un mājaslapa, bet, ja nepieciešams, sastopama braucienos. Elīna no jaunības gadiem ir nodarbojusies ar smaiļošanu un kanoe airēšanu, bijusi LR izlases dalībniece, ikdienā strādā par airēšanas slaloma treneri. Patīk runāt un rūpēties, lai cilvēki braucienā jūtas labi un ir apmierināti.

Miks Fiļimonovs

Persona “viss vienā” – šoferis, pavadošais gids. Miks lieliski pārzina visus Ozolaivu maršrutus un ir iekrājis ievērojamu pieredzi pavadot braucienus. Miks nerunā daudz, bet dara un vienmēr pamanīs katru sīkumu un parūpēsies, lai visi laimīgi nonāk finišā.

Linards Laidiņš

Pavadošais gids. Tēta Mārča ietekmēts, nodarbojas ar airēšanas slalomu, laivā jūtas kā zivs ūdenī. Pārzina visus Ozolaivu maršrutus, dodas līdzi braucieniem pavadošajā laivā un gatavs vienmēr palīdzēt – gan pamācīt airēt, gan noķert kādu skaistu foto.

Leonards Pāvilsons

Pavadošais gids. Daudzus gadus nodarbojas ar airēšanas slalomu, nebaidās no ūdens un izbauda būšanu laivā – virs vai zem ūdens. Leonards pārzina visus Ozolaivu maršrutus, dodas līdzi braucieniem pavadošajā laivā un rūpējas par patīkamu brauciena pieredzi.

Lauris Lukšs

Pavadošais gids, šoferis. Nodarbojas ar airēšanas slalomu, ir iekrājis pieredzi ne tikai slalomā, bet arī laivojot ar Ozolaivām. Lauris ir tas, kas dodas līdzi braucienos un rūpējas, lai tas notiktu veiksmīgi un visiem būtu pozitīva pieredze.