1. aprīļa profesionālais laivu brauciens – “Līvbērze PRO”

Pirmdien 1. aprīļa pēcpusdienā ap plksten 17:00 plānojam izbraukt pašu interesantāko Bērzes upes posmu pirms ietekas Svētē sākot no Līvbērzes ciema. Tieši 50% no 9.3 km garā laivu maršruta aizņems slavenais Bērzes posms, kurā laivotāji var droši skatīties nākotnē līdz pat 4.66 km attālumam. Maršruts Balticmaps.eu kartē šeit:>>

Priekšroka laivas numura izvēlē tiks dota pieredzējušiem un, ja tā var teikt, profesionāliem laivu braucējiem. Ekskluzīvākas skaitīsies laivas ar numuriem 1, 4 un 19. Protams, būs pieejama arī 13. laiva.

Brauciena noslēgumā ugunskurs ar desiņām atpūtas vietā, Svētes krastā pie Cimālēm. (Neliels ciemats aiz lidlauka, ja skatās no Jelgavas)

Dalības maksa ir 23.86  eiro no laivas, bet tā vēl var tikt precizēta. Biļetes būs iegādājamas Bezrindas.lv kad pasākums nāks tuvāk. Laivā var atraties līdz 3 pieaugušajiem, ja vien kopējais svars nepārsniedz 210 kg, vai līdz 230 kg, ja katra atsevišķa dalībnieka svars ir līdz 77 kg. Dalības maksā ietilpst gan laiva, gan drošības veste un airis katram ekipāžas dalībniekam.

Bērzes upe pie Līvbērzes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.