Ozolnieku laivu maratons REZULTĀTI

Atpakaļ uz galveno lapu >>

Rezultāti 2017

2017. gada Ozolnieku laivu maratonā uzvar Arnis Kalniņš un Jānis Deksnis (K2M) ar rezultātu: 4 h 48 min, kas ir arī jaunais trases rekords, kopš no klasiskās (Velnagrāvja) distances ir izņemta ārā orientēšanās disciplīna.

Otrie absolūtajā vērtējumā un pirmie K2X laivu klasē ar rezultātu 4 h 57 min finišēja Ilze Balode un Jānis Saulītis.

Trešais finišā ieradās Ilmārs Ostrovskis ar pirmo vietu K1M laivu klasē un laiku 5 h 27 min.

Ceturtā ar pirmo vietu K1W laivu klasē finišēja Baiba Altberga ar rezultātu 7 h 6 min.

Pavisam laivu maratona Sporta distancē startēja 11 laivas.

Atvērt/aizvērt REZULTĀTU tabulu

Atvērt Rezultātus atsevišķā lapā

       
Laivu klase,
dz.g.
Starts SF1 Velnagrāvis SF2 Jelgavas pils Finišs Rezultāts
– pauzes 2×10 min
Vieta KOPĀ: Vieta laivu klasē
Rumakss K2M 10:07 11:43:51 13:49:26 15:15 4:48 I I
Arnis Kalniņš 1967            
Jānis Deksnis            
           
labadruka.lv K2X 10:07 11:43:51 13:50:45 15:24 4:57 II I
Ilze Balode 1978            
Jānis Saulītis 1983            
           
Latgols K1M 10:07 11:47:56 14:11:04 15:54 5:27 III I
Ilmārs Ostrovskis 1960            
           
           
Zaķis K1W 10:07 12:15:43 15:03:25 17:33 7:06 4 I
Baiba Altberga 1944            
           
           
Resnais Susurs C2M 10:07 12:17:50 15:25:30 17:39 7:12 5 I
Māris Avotiņš 1972            
Jānis Andersons 1966            
           
Ziemītis K2M 10:07 12:36:09 15:52:22 18:12 7:45 6 II
Atis Kļaviņš 1992            
Vladimirs Visockis 1987            
           
Ūdenslapsas K2X 10:07 12:43:38 16:16:07 18:31 8:04 7 II
Jurģis Ķikulis 1984            
Patrīcija Paula Ķikule 2007            
           
Lallemand K2W 10:07 12:49:08 16:18:38 18:32 8:05 8 I
Ipi-Liisa Peeker 1989            
Kati Helmja 1980            
           
Inese & Una C2W 10:07 12:33:08 16:13:41 18:57 8:30 9 I
Inese Reinicāne            
Una Ozola            
           
Zeltenes K2W 10:07 12:53:20 17:07:15 19:51 9:24 10 II
Indra Zeltiņa 1972            
Renāte Zeltiņa 2000            
           
Esperiments K2X 10:07 12:50:02 17:07:16 19:51 9:24 11 III
Ilze Ekšteina 1972            
Edgars Ekšteins 2001            
           
LG RULES TAUTAS 10:07 12:30:01 14:00 15:30 8:03 12 I
Toms Barkovskis 1992 11:00   Tetelē        
Dāvis Lapiņš 1992 16.7.17            
Raivis Eglītis 1972              
Ūdens spļāvèji TAUTAS 10:07 12:38:38 15:03 15:30 9:06 14 II
Raitis Jēkabsons 1984 11:00   Tetelē        
Ainārs Rutka 1986 16.7.17          
           
CF Jelgava TAUTAS 10:07 12:30:14 16:30 15:30 10:33 13 III
Artis Vaicjanoks 1983 11:00   Tetelē        
Kaspars Dūša 1992 16.7.17            
           

Lejuplādēt rezultātu *.xls failu: 2010 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016

Rezultāti Rezultāti 2017 Ozolnieku laivu_maratons Velnagravis.HTML failā

Atpakaļ uz galveno lapu >>