Tehniskā informācija laivas ekipāžai

Laivu braucienam piedāvājam 3 vietīgas kanoe laivas par 25 eiro ar piegādi maršrutā. Laivas ir piemērotas ģimenēm ar bērniem. Ieteicamā ekipāža ir 2 pieaugušie un 1 vai 2 mazāki bērni. Laivā var sēdēt arī līdz 3 pieaugušajiem, taču jāņem vērā, ka ekipāžas kopējam svaram nevajadzētu pārsniegt 210, maksimums 230 kg.

Bērniem līdz 11 gadiem ir paredzētas mazāka izmēra drošības vestes. Piesakot laivu braucienu, lūgums norādīt  cik lielo un mazo kopā būs, lai kāds nepaliek bez vestes.

Transporta loģistika

Auto vadītāji izlaiž pasažierus laivu brauciena sākumpunktā . Tie vadītāji, kas paši arī piedalās laivu braucienā pēc tam dodas uz laivu brauciena beigu punktu. No tā ar laivu busiņu cilvēki tiek nogādāti uz brauciena sākumu.

Ja braucienā dodas 1 pieaugušais ar bērniem, tad visi brauciena aprakstā norādītajā laikā satiekas brauciena beigu punktā  un no tā ar mūsu transportu tiek aizvesti uz laivu brauciena sākumpunktu.

Līdzi ņemamās lietas:

Pagaidām mums nav speciālu maisu, kur salikt līdzņemamās mantas, lai tās nejauši nesamirktu un nesasmērētos. Par maisiem tad būtu jāpadomā pašiem.

Noderēs bradājamie apavi, lai vajadzības gadījumā var kāpt ūdenī. Tās varētu būt gumijas čības vai kaut kas tamlīdzīgs, lai nav ar vienīgās sausās un skaistās botas jāslapina.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.