Par mums

Ozolaivas ir viens no vadošajiem laivu nomas un laivu braucienu organizatoriem Zemgalē.
Ar laivu nomu un organizēšanu nodarbojamies jau 5 gadus un no marta līdz novembrim upēs un ezeros palaižam vairāk nekā 1600 cilvēku sezonā.

Organizējam regulārus laivu braucienus Lielajā Ķemeru tīrelī, Smārdes purvā, Misā, Iecavā, Lielupē, Bērzē, Gaujā (posmā Ādaži – Gaujas ieteka jūrā), kur aicināts piedalīties ikviens.
Kā arī organizējam laivu braucienus līdz 100 personām, atkarībā no Jūsu vēlmēm (minimālais laivu skaits individuālajam pasākumam – 6 laivas).

Laivu braucienos nodrošinām pilnu servisu, jūsu uzdevums ir ierasties norādītajā laikā, norādītajā vietā un izbaudīt piedzīvojumu laivā!

Mūsu rīcībā ir 40 dažāda izmēra kanoe laivas – līdz 180kg, līdz 240kg un līdz 300kg.

Ar organizētajiem pasākumiem var iepazīties mājaslapā sadaļā “Pasākumi”, bet par individuālajiem (koorporatīvajiem, draugu vai ģimenes lokā) braucieniem sazināties pa tālr. 23202900 vai info@ozolaivas.lv

Ozolaivu komanda

Mārcis Laidiņš

Ozolnieku airēšanas kluba dibinātājs. Mārcis airē jau no bērnības, vairākkārt ir piedalījies Eiropas un Pasaules kausa posmos airēšanas slalomā. Mārcim pieder ātruma nobrauciena rekords Amatā no Veclaicenes šosejas līdz tiltam pie Veclaučiem – 16 km (1 h 6 min 28 sec.)


Kārlis Rušmanis

Kārlis Rušmanis ir Ozolaivas.lv laivu braucienu plānotājs un organizētājs.

Kārlis plāno laivu braucienu loģistiku un arī pats pavada laivas sarežģītākos maršrutos.


Dairis Dābols

Dairis Dābols atradīs vislabāko pieeju pie upes un no tās.

Dairis ir tas cilvēks, kas sagaidīs jūs krastā laivu brauciena noslēgumā. Daira pārziņā ir laivu transports un tehniskā apkope. Attēlā laivu braucienā Lielajā Ķemeru tīrelī.


Miks Fiļimonovs