Par mums

Ozolaivas.lv ir Ozolnieku airēšanas kluba publiskā mājas lapa, kurā piedāvājam piedalīties kādā no mūsu organizētajiem laivu braucieniem, kā arī organizēt laivu braucienu atkarībā no jūsu vēlmēm. Mūsu rīcībā ir 30 trīsvietīgas kanoe laivas, kas ir piemērotas ģimenēm ar 1 vai 2 bērniem.

Cilvēki, kurus visbiežāk satiksiet piedaloties kādā no mūsu organizētajiem laivu braucieniem ir:

Mārcis Laidiņš

Maŗcis laidiņš ir Ozolnieku airēšanas kluba dibinātājs. Mārcis airē jau no bērnības, vairākkārt ir piedalījies Eiropas un Pasaules kausa posmos airēšanas slalomā. Mārcim pieder ātruma nobrauciena rekords Amatā no Veclaicenes šosejas līdz tiltam pie Veclaučiem – 16 km (1 h 6 min 28 sec.)Atis Luguzs ar meitu Martu laivu braucienā no Ādažiem līdz Gaujas ietekai Baltijas jūrā, Rīgas jūras līcī.

Atis Luguzs

Atis Luguzs ir Ozolaivas.lv laivu braucienu plānotājs un organizētājs. Ozolnieku airēšanas maratona “Velnagrāvis” autors. Patīk lielais ūdens, saule, viļņi un laivas.

Atis plāno laivu braucienu loģistiku un arī pats pavada laivas sarežģītākos maršrutos.

2017. gada sezonā piedalījies vairāk kā 50 laivu braucienos dažādās upēs un ezeros. Bet 2018. gada sezonā jau ap 100 dažādos laivu pasākumos.

 


Dairis Dābols

Dairis Dābols atradīs vislabāko pieeju pie upes un no tās.

Dairis ir tas cilvēks, kas sagaidīs jūs krastā laivu brauciena noslēgumā. Daira pārziņā ir laivu transports un tehniskā apkope. Attēlā laivu braucienā Lielajā Ķemeru tīrelī.

Vislabprātāk Dairis laivo Lielajā Ķemeru tīrelī un Gaujā līdz jūrai Carnikavas pusē.


Ozolaivas ar laivu braucienu organizēšanu nodarbojas jau 4 gadus. No marta līdz decembrim palaižam upēs un ezeros vairāk kā 1000 cilvēkus. Piedāvājam nomāt līdz 30 trīsvietīgas kanoe laivas. Tikai, jāņem vērā, ka laivas ekipāžas kopējais svars nevar pārsniegt 210 kg. Tas nepieciešams lai laiva saglabātu pietiekamu stabilitāti braucējiem bez laivošanas pieredzes.

 

Mūsu populārāko laivu braucienu video varat skatīt šeit: >>